Logowanie

Aktualności

Z Podwórka na Stadion - gmina Puławy zdobyta

• autor: pulawiak-pulawy, 2017-10-17 21:23

Wszystkie drużyny Puławiaka swą tegoroczną przygodę z Pucharem Tymbarka rozpoczęły od finałów gminnych rozegranych na Orliku przy SP4.

W kategorii do 8 lat; Puławiak 1 U8 pokonał 2:0 AP Puławy, 2:1 Wisełkę Puławy i 6:0 kolegów z Puławiaka 2 U8. Młodsi koledzy z Puławiaka 2 U8 schodzili pokonani po 0:2 z pojedynków z Wisełką i AP Puławy. Klasyfikacja końcowa U8: 1) Puławiak 1 U8 - 9 pkt., 2) Wisełka Puławy - 6 pkt., 3) AP Puławy - 3 pkt., 4) Puławiak 2 U8 - 0 pkt.

W kategorii do lat 10: Puławiak 1 U10 pokonał: 7:0 AP Puławy, 12:1 drużynę z Gołębia i 5:0 kolegów z Puławiaka 2 U10. Ponadto Puławiak 2 U10 zremisował 3:3 z Gołębiem, zremisował 0:0 z AP Puławy. W kategorii U10 klasyfikacja końcowa etapu gminnego jest następująca: 1) Puławiak 1 U10 - 9 pkt., 2) AP Puławy - 4 pkt., 3) Puławiak 2 U10 - 2 pkt., 4) Gołąb - 1 pkt.

W rozgrywkach chłopców do lat 12 poza dwoma zespołami Puławiaka udział wzięły drużyny z Góry Puławskiej i Gołębia. Puławiak 1 U12 pokonał 15:0 Puławiaka 2 U12, 12:0 Górę Puławską, 9:0 Gołąb. Puławiak 2 U12 zwyciężył 6:3 drużynę z Gołębia i 10:2 ekipę z Góry Puławskiej.

Etap gminny turnieju o Puchar Tymbarka zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszych drużyn w każdej klasie rozgrywkowej. Gratulujemy i życzymy równie udanych meczy na etapie powiatowym.